Програма:
Театр Академічна музика Для дітей Танець ARKsquat

 

07-10 вересня 11-14 вересня 15-17 вересня

 

Програма ГОГОЛЬFEST 2017 умовно розділена на Зелену та Червону

Всі події Зеленої програми можна буде відвідати за Фестивальним абонементом, події Червоної програми оплачуються окремо.

Також на окремій сторінці - візуальна презентація Зеленої програми. Перейти до неї - тут.

 
 
П'ЯТНИЦЯ, 15 ВЕРЕСНЯ
           
ВДНГ          
20:00 - 22:00   Terabak de Kyiv
(Франція / Україна, Monfort, Dakh Daughters)
  театр / цирк / музика / перформанс Концерт-Хол
           
Довженко-Центр          
12:00 - 14:30   Дискусія молодих режисерів ETC з українськими театральними діячами (модератор - Андрій Палатний)   освіта / театр Кінолекторій
15:00 - 18:00   ETC для України: мережеві платформи й умови участі (Юлія Федів)   освіта / театр Кінолекторій
16:00 - 23:00   Кінопрограма з Андрієм Алферовим   кіно / освіта Кінолекторій
18:00 - 23:00   Мистецька резиденція   візуальна програма ARKsquat
18:00 - 18:30   Oximorica (Іспанія, Javier Martines)   хореографія Сцена 6
20:00 - 21:00   Коммуналка (Україна, Totem Dance Group)   хореографія Сцена 6
           
Театр на Подолі          
20:00 - 22:00   Diversity (Голландія, Diversity)   хореографія  
           
СУБОТА, 16 ВЕРЕСНЯ
           
ВДНГ          
20:00 - 22:00   Terabak de Kyiv
(Франція / Україна, Le Monfort, Dakh Daughters)
  театр / цирк / музика / перформанс Концерт-Хол
           
Довженко-Центр          
17:00 - 19:00   Театральна резиденція в рамках ETC Residency -
ark "EUROPA"
(Україна / Грузія / Німеччина / Велика Британія)
  театр ARKsquat
14:00 - 23:00   Істок stage: музична програма   музика Вулична сцена
15:00 - 18:00   Creative Europe Workshop (Україна / Румунія, Юлія Федів)   освіта / театр Кінолекторій
16:00 - 23:00   Кінопрограма з Андрієм Алферовим   кіно / освіта Кінолекторій
18:00 - 23:00   Мистецька резиденція   візуальна програма ARKsquat
20:00 - 22:00   Вистава з програми української незалежної сцени   Театр Сцена 6
20:00 - 21:00   Waiting for the Dawn (Вірменія, Айк Мелікян)   академічна музика Плівка
22:00 - 17/09   ДОБА: 24 години української електронної музики   музика ARKsquat
           
Театр на Подолі          
12:30 - 13:30   Дві сестрички по кінцях містка (Литва, Stalo Teatras)   дитяча програма  
15:00 - 17:00   Дві сестрички по кінцях містка (Литва, Stalo Teatras)   дитяча програма  
           
НЕДІЛЯ, 17 ВЕРЕСНЯ
           
ВДНГ          
19:00 - 20:00   Прем'єра: ARK / Ковчег
(Україна / Швейцарія, Владислав Троїцький, Роман Григорів, Ілля Разумейко, Оскар Шакон, NOVA OPERA, Totem Dance Group)
  театр / музика / хореографія Концерт-Хол
           
Довженко-Центр          
16/09 - 22:00   ДОБА: 24 години української електронної музики   музика ARKsquat
17:00 - 19:00   Театральна резиденція в рамках ETC Residency -
ark "EUROPA"
(Україна / Грузія / Німеччина / Велика Британія)
  театр ARKsquat
14:00 - 23:00   Істок stage: музична програма   музика Вулична сцена
18:00 - 23:00   Мистецька резиденція   візуальна програма ARKsquat
19:00 - 20:00   Вистава з програми української незалежної сцени   Театр Сцена 6
20:00 - 21:00   Тraummechanik (Німеччина, Ensemble Ascolta)   академічна музика Плівка
           
Театр на Подолі          
13:00   Прості засоби для непростої дії   дитяча програма  
20:00- 22:30   Фантазіо (Литва, State Small Theatre of Vilnius)   театр  

 &a