Програма
Програма:
Театр Музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література ARKsquat Альтернативна музика

ВЕРЕСЕНЬ

I BISLACCHI. OMAGGIO A FELLINI

I BISLACCHI. OMAGGIO A FELLINI

  • Червона програма 
  • 08.09.2017
  • 20:00
  • Театр
    Довженко-Центр: Сцена 6

Campagnia Artemis Danza (Італія)

Концепт, хореографія, світло та режисура - Моніка Казадеї

Музика - Ніно Рота

Продакшн  - Compagnia Artemis Danza / Моніка Казадеї

Копродакшн - Фестиваль Vignale Danza

За підтримки Міністерства культурної спадщини, діяльності та туризму Італії та Регіону Емілія-Романья

За сприяння Італійського інституту культури в Україні

 

Тривалість: 60 хв

Червона програма

 

Хоч й пройшли роки після смерті великого митця, його яскравий світ сновидінь, його фантазія, поезія, розум, гумор, справжні герої залишаються живими...…

«I Bislacchi» це знак поваги до художнього світу Фелліні. Натхненням для танцю на сцені стали його фільми, сповнені поетичності та гумору, а також музика Ніно Рота

Моніка Казадеї

 

Натхненням для балету «I Bislacchi. Omaggio a Fellini» став кінематографічний всесвіт Федеріко Фелліні. Образи, сцени та герої з фільмів культового режисера набувають нового трактування через погляд хореографа та оживають на сцені через тіла танцюристів.

 

Легендарні мелодії Ніно Рота дають п’єсі ритм та душу, сповнену поетичності та емоцій, енергії та потужності. Дух танцю буде переданий через частину Giorni bislacchi, в якій дух фільмів Фелліні оживе на сцені як довершене творіння, де поезія іде в ногу з гумором, а танець живиться музикою Ніно Рота.  

 

Хоч і пройшли роки після смерті великого митця, його яскравий світ сновидінь, його фантазія, поезія, розум, гумор, його справжні герої залишаються живими. Таке оформлення,  типове для візуального всесвіту Фелліні,  відтворене низкою сцен, де наївність та ідеалізм керують персонажами. Ця вистава - кольоровий сплеск; інакше й бути не могло, адже це б означало підвести, зрадити маестро, що писав у щоденнику своїх снів: абсурдно уявляти сни чорно-білими.  Кольори є невід’ємною частиною мови снів, адже саме через них тлумачать ідеї та концепти. Кожний колір несе в собі свої сенси.

 

 

 

 

 


Квитки на: