Програма
Програма:
Театр Музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література ARKsquat Альтернативна музика

ВЕРЕСЕНЬ

ДПЮ

ДПЮ

  • Зелена програма 
  • 07.09.2017
  • 19:00
  • Театр
    Довженко-Центр: Сцена 6

Театр Прекрасные цветы і громадська організація Лінія Згоди (Україна)

Ольга Щербакова - координатор проекту
Наталя Пальчик – керівник організації
Оксана Черкашина - актриса
Ігор Ключник - актор
Дмитро Третяк - актор
Артем Вусік - актор
Дмитро Галка - учасник АТО, актор
Анатолій Тапольський - учасник АТО, актор
Олександр Чиж - художник по світлу
Антон Бегменко — звукорежисер
Дмитро Левицький– драматург

 

Сайт театру: http://gobananas.com.ua/

 

Тривалість: 100 хв

Вистава йде російською мовою

Зелена програма

 

Громадська організація «Лінія згоди» об’єднує усіх, хто розділяє цінність діалогу і здатний вплинути на трансформацію конфлікту. Організація виникла в результаті об’єднання зусиль волонтерів, які працюють з травня 2014 з наданням соціально-психологічної допомоги кризовим категоріям, потерпілим внаслідок АТО. Це військовослужбовці, демобілізовані та члени їх сімей, родини загиблих військовослужбовців, внутрішньо-переміщені особи. Цінністю команди є те, що ми працюємо тут і зараз на трансформацію конфлікту шляхом зниження рівня агресії і формування культури діалогу як передумови мирного майбутнього.

Організація успішно реалізувала ряд проектів, включаючи три проекти з інтерактивним театром: «Вмикай себе в життя», «Цивільний піксель», «Розповідаючи історії ветеранів» і випустила на екрани документальний фільм «ДОДОМУ», героями якого є демобілізовані учасники АТО.

Театр «Прекрасные Цветы» – недержавний професійний театр, який був створений в 2011 році випускниками Харківського університету мистецтв ім. І. П. Котляревского (Артем Вусик, Ігор Ключник, Денис Чмелев). Цього ж року ними був заснований унікальний жанр фанк-футуризм, в якому театр працює і до сьогодні.

У 2016-2017 роки театр бере участь у проектах громадської організації «Лінія згоди». У межах проекту «Розповідаючи історії ветеранів» створюється спектакль «ДПЮ», прем’єра якого відбулася в лютому 2017 року. У цій документальній роботі театр «Прекрасные Цветы» вперше заговорив зі сцени і вперше попрацював з драматургом.

Організатори проекту ГО «Лінія Згоди» вже третій рік використовують театральну форму для роботи з людьми, що пережили травму під час бойових дій - переселенцями і військовими. Попередній проект «Цивільний піксель» був проведений спільно з акторами театру «Прекрасные Цветы». Це були зустрічі з ветеранами АТО - вони розповідали свої історії, а актори втілювали їх в імпровізованих сценках. Тоді й народилася ідея використання накопиченого матеріалу для створення повноцінної вистави, яку зможуть побачити не тільки ветерани.

Продовженням цієї роботи став проект «Розповідаючи історії ветеранів» і постановка вистави «ДПЮ», де використані реальні історії учасників АТО і беруть участь двоє ветеранів війни. За допомогою постановки, проект соціальної підтримки ветеранів, прагне підняти до широкого публічного обговорення проблеми учасників АТО, подолання стереотипів, що склалися по відношенню до них в суспільстві, осмислення війни і її ролі в розвитку громадянського суспільства.

 

 

 

 

 

 


Квитки на: